Regulamin

Korzystając z naszej strony multiagentubezpieczenia.pl (STRONA) użytkownik zagadza się z poniższym regulaminem:

  1. Wszystkie informacje użyte na STRONIE (wł. logo i branding) są własnością Global Service Danuta Żwan i mogą być użyte lub skopiowane tylko za pisemną zgodą właściciela.
  2. Wszystkie dane podane przez Użytkownika są przechowywane używając odpowiednich zabezpieczń technicznych (SSL) i organizacyjnych.
  3. Dane Użytkownika NIE zostaną przekazane osobom trzecim i będą użyte tylko w celu w celu przygotowania kalkulacji ubezpieczenia oraz kontaktu wyłącznie przez Multi Agent Ubezpieczenia. 
  4. Ponieważ współpracujemy z 16 towarzystwami ubezpieczeniowymi i sprawdzamy ceny polisy we wszystkich szesnastu towarzystwach, aby zaoferować Tobie najlepszą cenę, użytkownik zgadza się z poniższym:

4.1 Współadministratorami danych są: Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa.pl Pegaz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 208 lok. 7, Superpolisa Como Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brechta 7, Superpolisa GSU Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 2, Superpolisa FMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al.Wilanowskiej 212, Superpolisa Insurance Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Tanio i Wygodnie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Intertur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa.pl S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, działający pod wspólną nazwą handlową Superpolisa.

4.2 Klient wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez spółki: Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa.pl Pegaz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 208 lok. 7, Superpolisa Como Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brechta 7, Superpolisa GSU Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 2, Superpolisa FMG Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Insurance Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Tanio i Wygodnie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa Intertur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, Superpolisa.pl S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 212, działających pod wspólną nazwą handlową;Superpolisa jako współadministratorzy danych osobowych w celu określenia wymagań i potrzeb w zakresie ochrony ubezpieczeniowej i przedstawienia propozycji umów ubezpieczenia.

4.3  Użytkownik w każdej chwili może poprosić o usunięcie danych i zmiany preferencji kontaku poprzez napisanie majla z prośbą wypisania na: danuta.zwan@superpolisa.pl

Dziękujemy za zaufanie i kontakt z nami!